НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Украинцы уступают сербам ###

Украинцы уступают сербам
У понеділок, 24 січня, юнацька збірна України (футболісти 1994 р.н.) поступилася одноліткам із Сербії в першому матчі міжнародного турніру на призи Білоруської федерації футболу.
Невдалий початок
У стартовій 15-хвилинці суперники обмінялися голами, але надалі забивали лише серби, які ще двічі засмутили команду Юрія Мороза в середині кожного з таймів. У підсумку поразка синьо-жовтих із рахунком 1:3. В іншому матчі групи А збірна Росії не залишила жодних шансів юнакам із Молдови &minus- 5:0.
На горизонті &minus- Німеччина
Підопічних Мороза невдовзі очікує участь у відбірному еліт-раунді ЧЄ-2011. За путівку до фінальної стадії континентальної першості вони змагатимуться із 24 по 29 березня у Німеччині. Ще раніше у товариських поєдинках команда поміряється силами з фінами та ізраїльтянами.
Турнір на призи Білоруської федерації футболу
(Мінськ, 24 &minus- 29 січня)
Група «А»
24 січня. Фінляндія &minus- Бельгія &minus- 1:1, Білорусь &minus- Литва &minus- 18.00.
25 січня. Литва &minus- Фінляндія, Бельгія &minus- Білорусь.
27 січня. Бельгія &minus- Литва, Білорусь &minus- Фінляндія.
Група «Б»
24 січня. Україна &minus- Сербія &minus- 1:3, Росія &minus- Молдова &minus- 5:0.
25 січня. Україна &minus- Росія, Молдова &minus- Сербія.
27 січня. Україна &minus- Молдова, Сербія &minus- Росія.