НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Украина заняла третье место на Мемориале Гранаткина ###

Украина заняла третье место на Мемориале Гранаткина

Україна (U-18) &minus- Росія (U-18) &minus- 3:1Голи: 0:1 Козлов (19), 1:1 Бохашвілі (53), 2:1 Буяльський (56), 3:1 Буяльський (69).

Україна: Ткаченко (Волинець, 46), Чорноморець, Тащі, Братков, Бохашвілі (Кулач, 81), Луканюк (Полюлях, 83), Єрмаченко (Олійник, 90), Буяльський, Акубардія, Сухомлинов (Балан, 46), Орловський.У матчі за третє місце Меморіалу Валентина Гранаткіна юнацька збірна України перемогла господарів турніру росіян.Ударний другий таймАктивніше розпочали господарі, котрі створили на перших хвилинах кілька гольовий моментів. А на 19-й вони відкрили рахунок, коли внаслідок швидкої контратаки Олександр Козлов із десяти метрів пробив під перекладину. Утім, пропущений гол не вибив гостей із колії, а після перерви вони довели свою перевагу. На 52-й хвилині Євген Бохашвілі скористався пасом Бориса Тащі й ударом у протихід воротарю зрівняв рахунок. Невдовзі Іван Луканюк скинув під удар Віталію Буяльському, котрий з району 11-метрової позначки не схибив. Він же й установив остаточний рахунок, завершивши контрвипад на 69-й хвилині.Відчутний прогрес«Це була дуже важка для нас гра. Збірна Росії - сильний і принциповий суперник. Звичайно ж, результатом я задоволений. Задоволений також і ставленням до гри моїх підопічних. Ми додавали від матчу до матчу. Не скажу, що зараз ми на піку форми, але в порівнянні з першою грою на цьому турнірі зробили великий крок. Тепер нам належить провести роботу над помилками. Хочу подякувати організаторам за теплий прийом, за хороший турнір, за підбір команд. Такі турніри завжди йдуть на користь і гравцям, і тренерам», &minus- зазначив наставник української збірної Сергій Кузнецов.